مدیریت الکترونیکی کسب و کار- ونوس توليد جار,جام,گیلاس,گلدان رومیزی,سالنی و ظروف شیشه و بلور تزیینی

تاریخ: دوشنبه 22 خرداد 1396 ساعت: 05:55 بازدید: 107 نویسنده: علیرضا روستای

ونوس از زنجيره كامل مواد اوليه توليد انواع شيشه و بلور تزئینی بهره برده.واحد قالبسازي و بسته بندی ونوس را از منابع خارج مجموعه بي نياز کرده.مجموع پرسنل شاغل 90 نفر ميباشد.

venusglass93.com


مقدمه:

 به منظور رسیدن به شکوفایی اقتصادی و گام نهادن در زمره ی کشورهای پیشرفته، می بایست وابستگی خود را به خارج از کشور در عرصه های مختلف اقتصادی کاست . یکی از راههای رسیدن به این هدف، تأسیس کارخانه های تولیدی مختلف است که این مهم علاوه بر اشتغال زایی سبب خواهد شد که با تولید بیش تر کشور عزیزمان به خودکفایی برسد.

ما در گروه صنعتی شیشه ونوس برآنیم که گامی مؤثر در جهت دستیابی به این هدف مقدس و پیشرفت روزافزون کشورمان برداریم.
 

معرفی ونوس:

گروه صنعتی شیشه ونوس یک شرکت تولیدی است که در زمینه ی تولید انواع لوازم تزئینی و انواع گلدان های بامبو، هتلی و سالنی فعالیت می کند. این شرکت درنظر دارد با به کارگیری پیشرفته ترین امکانات، خدمات و تجهیزات تولیدی در سطح استانداردهای بین المللی و منابع مالی غنی با هدف اشتغال زایی، برندی ماندگار در سطح جهانی از کشور عزیزمان ایران ایجاد نماید.
 

رسالت ونوس:

گروه صنعتی شیشه ونوس با اتّکا بر اخلاق و ارزشهای ملی و برخورداری از دانش پیشرفته، منابع انسانی فعال، مسئولیت‌پذیر و با برخورداری از وجدان‌کاری بالا، ارائه دهنده بهترین و متنوع ترین کالاهای شیشه و بلور و در قالب یک برند کاملا ایرانی برای کلیه اقشار به منظور کسب مزیت رقابتی در سطح جهانی می باشد.
 

چشم انداز:

الف) اهداف کوتاه مدت:
1- افزایش کیفیت محصولات به نحوی که جایگزین نمونه مشابه خارجی شود.
2- سازماندهی و بهره برداری از پتانسیل‌های بالقوه منابع انسانی به منظور تولید محصولاتی با کیفیتی درخور مصرف کننده عزیز ایرانی.
3- برقراری ارتباط مناسب با صاحبان سرمایه و مشارکت فعال در زمینه اشتغال زایی.
4- احداث فروشگاه های مدرن جهت عرضه محصولات گروه صنعتی شیشه ونوس.
5- تولید محصولاتی با طرح های متنوع ایرانی جهت اعتلای فرهنگ غنی ایران.


ب) اهداف بلند مدت:

1- احداث کارخانه های جدید با هدف تولید بیش تر همراه با تنوع و اشتغال زایی
2- شکل گیری یک خانواده ی بزرگ و اصیل ایرانی و افزایش بیش از پیش تعداد اعضای این خانواده
3- توسعه ی مجموعه ی ونوس درکلیه مراکز استان ها
4- شناسائی بازارهای جدید ، معرفی و ارتقای سهم برند ونوس در بازارهای داخلی و جهانی
5- استفاده ازفرصت های موجود برای حضور و فعالیت دربازارسرمایه
6- ایجاد وحفظ فرهنگ مشتری مداری و افزایش بیش از پیش رضایت مشتری
7- افزایش بهره وری و بهبود مستمر فعالیت های گروه صنعتی شیشه ونوس
8- ارتقای کیفیت زندگی کاری منابع انسانی و ذینفعان گروه صنعتی شیشه ونوس

 
 

 

معرفی مفهوم برند ، آرم و لوگو ی ونوس


برند نام تجاری ای است که با هدف فروش کالاها یا ارائه خدمات ، مورد استفاده قرار می‌گیرد . برند علاوه بر اینکه سهمی از بازار را زیر سلطه خود نگه می‏ دارد، برای رشد کسب و کار هم راه‌هایی را مطرح می‌کند و کارکنان ماهر و مستعد را جذب و حفظ می‌نماید و ارزش خود را نیز، نزد سهامداران مجموعه ارتقا می‌بخشد. مطابق تعریف جان میلیر و دیویدمور ، برند نام یا نمادی است که سازمان آن را با هدف ارزش آفرینی برای محصولات خود مورد استفاده قرار می‌دهد . برند واژه‏ای پیچیده است که دامنه متنوعی از ایده‌ها و ویژگی‌ها را در بر می‌گیرد.

ساخت یک برند ، کاری حساس و دقیق است . بنابراین دستیابی به برند ( ونوس ) نتیجه تلاش و تفکر مستمر و طولانی مدت مدیران شرکت است . هر کسب و کاری اگر بخواهد موفق ظاهر شود ، باید به‌ یادماندنی باشد و وقتی شرکتی بخواهد چندین خدمت و محصول ارائه کند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. بنابراین تلاش زیادی شد تا نامی ثبت شود که بتوان در آینده نمود خوشنامی این شرکت در ذهن مخاطبین باشد.

 

شعار تبلیغاتی ونوس:

ونوس لوکس زندگی کن  در لحظه زندگی کن


ما در گروه صنعتی شیشه ونوس به دنبال ایده هایی هستیم که در عین به روز بودن، تولیدات خود را در بازار داخلی از سایر شرکت های تولید کننده متمایز کنیم. ما می خواهیم با محصولات متنوع خود خانه و محل کار  شما زیباتر از همیشه به نظر برسد. این فقط یک شعار نیست بلکه هدف گروه صنعتی شیشه ونوس نیز می باشد.


بر چسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ونوس-توليد-جار,جام,گیلاس,گلدان-رومیزی,سالنی-و-ظروف-شیشه-و-بلور-تزیینی ونوس-توليد-جار,جام,گیلاس,گلدان-رومیزی,سالنی-و-ظروف-شیشه-و-بلور-تزیینی ونوس-توليد-جار,جام,گیلاس,گلدان-رومیزی,سالنی-و-ظروف-شیشه-و-بلور-تزیینی ونوس-توليد-جار,جام,گیلاس,گلدان-رومیزی,سالنی-و-ظروف-شیشه-و-بلور-تزیینی ونوس-توليد-جار,جام,گیلاس,گلدان-رومیزی,سالنی-و-ظروف-شیشه-و-بلور-تزیینی امتیاز : 121 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |